Kategoriler

Hakkımızda

Şirketimiz 2000 yılında nevresimlik kumaş ve mefruşat alanında faaliyet göstermek için kurulmuş olup, 2009 yılında A.Y.T. Kumaşçılık San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak ünvan değişikliği yapmış olup çalışmalarını bir AİLE şirketi olarak sürdürmektedir. Aksarayda sınırsız sayıda kalite, desen ve modelin sergilendiği showrooma sahip olan, Yönetim binasını da bünyesinde bulunduran merkezimiz, bunun yanında Merterde de iki sıcak satış şubemiz bulunmaktadır . Tanınmış markaları ile yurtdışındaki satış noktaları ve temsilcilikleriyle A.Y.T Kumaşçılık, ülkemize ev tekstili dalında ekonomik katkılar sağlayan önemli bir firmayı temsil etmektedir. Şirketimizin ürettiği ürünleri dünya çapındaki pazarlara ihracatını üstlenen A.Y.T Kumaşçılık birçok ülkeye ihracat yapmakta olup satışının % 70ini yurt dışına ihraç etmektedir. Pazarlama ve satış faaliyetlerinin uyumlu bir ekip çalışması ile yürütüldüğü A.Y.T Kumaşçılık kurulduğu 2000 yılından günümüze kadar ev tekstili dalında Türkiye ve Dünya’daki bütün yenilikleri takip ederek güncel,yenilikçi ve dinamik bir şekilde faaliyetine devam etmektedir.

Misyonumuz
Gelişen teknolojinin son imkânlarıyla, müşterilerimize bekledikleri kaliteyi, hızlı ve kusursuz olarak sunmanın çabası içindeyiz. Üretim, Pazarlama, Satış ve Teknik ekipmanların en gelişmişleri ile çalışmanın sağladığı gözle görülür, elle tutulur kalitemiz sayesinde en mükemmel sonucu elde edecek, A.Y.T Kumaşçılık seçmekte ne kadar haklı olduğunuzu siz de göreceksiniz.


Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımız gereği, günün tüm imkanlarını, istenilen sonuca ulaşabilmek için hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli kadromuz, gelişmiş teknik donanımımız, profesyonel yaklaşımımız , güler yüzlü ve samimi hizmetimizle A.Y.T Kumaşçılık olarak mükemmele ulaşabilmenin çabası ve sizlere layık olabilmenin gayreti içindeyiz.